Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

NIKEE Pat a Mat online ke shlednuti zdarma, A je to na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
Postavy

Denholm Reynholm - (Chris Morris)
Ředitel společnosti „Reynholm Industries“, který (jako parodie na správnou hlavu společnosti) se snaží přinášet většinou nesmyslné myšlenky do společnosti, jako například smíšené záchody nebo semináře o stresu. Snaží se najímat jen atraktivní pracovníky, kteří potom skoro ani nepracují. Reynholm je velmi přísný a nikdy nehledí na to, co mu lidé říkají. Herec (Chris Morris) se nechtěl zúčastnit natáčení v druhé sérii, proto tvůrci vymysleli banální smrt jeho postavy.


Roy Trenneman - (Chris O'Dowd)
Lenivý pracovník původem z Irska, který se snaží jakýmkoliv způsobem uniknout svým pracovním povinnostem. Roy má nejraději nezdravou stravu (Fast food a smažená kuřata) a pohrdá svou prací. Rád čte komiksy v pracovní době. V každém dílu seriálu se objevuje v jiném tričku s obrázkem z prostředí IT. Když je rozčilen, jeho hlas přejde do vyšších poloh, pokud rozrušení pokračuje, uchyluje se k pláči. Roy se orientuje v sociálních normách o něco více než Moss.


Maurice Moss - (Richard Ayoade)
Typický „ajťák“ a nerd, věk 32 let (ačkoliv ve svém profilu na stránkách seznamky má napsáno 22). Vyjadřuje se co nejodborněji, což ho dělá ještě komičtějším a ostatní lidé mu vůbec nerozumí. Stejně jako Roy i Moss zcela ignoruje sport, je-li dotázán na názor ohledně fotbalového utkání, dostane se do úzkých. Moss žije v přesvědčení, že pravidla je nutno striktně dodržovat, má neadekvátní strach i ze sebemenšího přestupku. Nedokáže lhát. Moss žije se svou matkou, která mu chystá oblečení a svačiny a stejně jako Roy si myslí, že si zaslouží více, než mu společnost dává.


Jen Barber - (Katherine Parkinson)
Mladá žena, která neví nic o IT (o zkratce IT si myslí, že znamená Internet a Tak - v anglickém originále Internet Things), ale i přesto jí ředitel dá místo vedoucího oddělení IT. Její pracovní pozice je „manažerka pro vztahy“ („Relationship Manager“). Přesto má časté konflikty se svými kolegy. Jen často lže, aby dosáhla svých cílů. Oproti ostatním kolegům svého oddělení dbá na svůj zevnějšek. I když na své asociální podřízené zaměstnance Roye a Mauriceho pohlíží často s despektem, cítí se za ně zodpovědná (nejen po pracovní stránce) a vyvine se u ní potřeba je ochraňovat.


Douglas Reynholm - (Matt Berry)
Syn Denholma Reynholma, objevuje se po smrti svého otce sedm let ode dne, kdy zmizel ze soudní síně, když byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Douglas má některé vlastnosti podobné jako jeho otec - jednou z hlavních je povýšenost. Ovšem i po sedmi letech Douglas obtěžuje své pracovnice, především je zaměřen na Jen. Své sexistické chování jen těžko krotí, díky čemuž obdrží v epizodě Jen zvaná Fredo od feministické organizace cenu Zasranec roku.


Richmond Felicity Avenal - (Noel Fielding)
Jeho hlavním rysem je, že patří do subkultury Goth, do které ho dostala hudební skupina Cradle of Filth a kvůli které ztratil místo zástupce ředitele. Nyní pracuje v místnosti „za červenými dveřmi“, v místnosti kde se nacházejí servery. Ostatní pracovníci IT se ho štítí a myslí si, že jeho smuteční nálada je nakažlivá, přitom sám Richmond o sobě říká, že je veselý. Nesnáší přímé sluneční světlo a dokáže viset ze stropu.
   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com